Das Bayerwald S


Populairste faciliteit
Topaanbiedingen die bij je selectie passen
Wellness- & wandeldagen
Vasten volgens Buchinger
Schrothkuur
Das Bayerwald in detail
Uw gezondheidshotel
Ligging & omgeving
Eten & genieten
Wellness & Spa
Vasten, detox & ontgiften
Vrije tijd
Aankomst
Overige informatie
Interessante links
Hotelkamers in één oogopslag
In totaal wachten 48 kamers en appartementen op u om u op uw gemak te voelen. De tweepersoons- en eenpersoonskamers zijn ingericht in lichte en vriendelijke kleuren. De badkamers zijn uitgerust met een bad of douche, haardroger en make-up spiegel. De kamers beschikken over een bureau of een zithoek, radio, tv, telefoon, sommige een koelkast en soms kunt u genieten van prachtige uitzichten vanaf het balkon of terras. Eenpersoonskamers zijn tweepersoonskamers voor alleengebruik. Badjassen kunnen tegen een vergoeding van € 3 worden geleend, bij vastenkuren wordt de badjas ter beschikking gesteld.
Beoordelingen van klanten voor Das Bayerwald
17 Geverifieerde beoordelingen door reizigersAlleen klanten die bij ons hebben geboekt, mogen een beoordeling achterlaten
4.5 Uitstekend
100% bevelen het hotel aan anderen aan
Wat onze klanten zo bijzonder vonden
februari 2026
alleen | 60 tot 69 jaar | 4 - 8 dagen
zie hierboven.
Kathrin Z.
februari 2026
als een stel | 40 tot 49 jaar | 4 - 8 dagen
Het Bayerwald is een geweldig hotel, ook al worden sommige kamers wat ouder. AL het personeel is erg beleefd en doet er alles aan om ervoor te zorgen dat je van je vakantie geniet. De programma's "Yoga" en "Mijn Tijd" zijn geweldig. Wij waren daar voor therapeutisch vasten. Een goede plek om te ontspannen en tot rust te komen. We zijn voor het 2e jaar op rij weer in dit hotel geweest.
februari 2026
alleen | 4 - 8 dagen
Hotel en personeel verdienen absoluut 5 sterren