Bio- & Wellnesshotel Alpenblick


Wellnessoase in het hoogstgelegen kuuroord van Duitsland
Het Bio- & Wellnesshotel Alpenblick, bestaande uit het traditionele Zwarte Woud-huis en het moderne Design-Suites-huis, biedt zijn gasten alles om gezond en actief aan de dag te beginnen. Naast de biologisch gecertificeerde wellness-vitale keuken is er een wellnessruimte van ongeveer 1.000 m² en een dagelijks wellness-activiteitenprogramma.
Populairste faciliteit
Topaanbiedingen die bij uw selectie passen
Ontspanning in het Zwarte Woud
Yoga & wellness retreat
Individueel soepvasten
Acidosana Balans
DarmFITness - Jubileumprogramma
Soepvasten met de eigenaar, de heer Ferdinand Thoma
Genotvolle afslankweek
Bio- & Wellnesshotel Alpenblick in detail
Uw gezondheidshotel
Uw Kuuroord
Eten & genieten
Wellness & Spa
Fitness & cursussen
Het lichaam in het oog houden
Vrije tijd
Aankomst
Overige informatie
Interessante links
Hotelkamers in één oogopslag
Het hotel beschikt over 26 comfortabele kamers in het hoofdgebouw en 10 moderne junior suites in de aanbouw. De kamers zijn allemaal uitgerust met een bad of douche/WC, föhn, slippers, wellness tas met badjas en knuffelkussen, satelliet-tv, telefoon, radio, wifi (6-23 uur), minibar, kluis en wandelrugzak. De 18-23 m² grote tweepersoonskamers zijn deels voorzien van een balkon of terras en kunnen ook voor alleengebruik geboekt worden. De eenpersoonskamers hebben een grootte van 15-27 m². De ca. 50 m² grote junior suites beschikken over een zuidbalkon en Alpenzicht, een koffie-/theeset en een woonruimte. Een lift is aanwezig in beide gebouwen.
Onze aanvullende diensten
Beoordelingen van klanten voor Bio- & Wellnesshotel Alpenblick
42 Geverifieerde beoordelingen door reizigersAlleen klanten die bij ons hebben geboekt, mogen een beoordeling achterlaten
4.4 Uitstekend
98% bevelen het hotel aan anderen aan
- "rustige omgeving"
- "toegewijd personeel"
- "hoogwaardige biologische keuken"
- "geweldige SPA"
- "vriendelijke eigenaren"
- "gevarieerde programma's"
- "schone faciliteiten"
- "creatief eten"
- "gezellige sfeer"
- "professionele behandelingen"
oktober 2025
als een stel | 60 tot 69 jaar | 1 - 3 dagen
Het hotel biedt een zeer goede keuken.
september 2025
alleen | 4 - 8 dagen
Ik heb vier dagen deelgenomen aan een vastenprogramma in het huis en was helemaal in de wolken. Zodra ik aankwam, werd ik warm en vriendelijk ontvangen, waardoor ik me meteen thuis voelde. Het was vooral leuk dat we ook een kleine soepkookcursus kregen - een geweldige aanvulling! Van A tot Z klopte alles: het zorgzame team, de aangename sfeer, de prachtige wellnessruimte en de prachtige natuurlijke omgeving. Ik voelde me zeer goed verzorgd en kan het hotel zonder voorbehoud aanbevelen. Absoluut een dikke pluim!
Gabriela P.
augustus 2025
met vrienden | 60 tot 69 jaar | 4 - 8 dagen
Soepvasten is veel gemakkelijker dan Buchinger vasten. De heer en mevrouw Thoma hebben ons heel goed begeleid tijdens het vasten. Het hotel heeft een erg mooie wellnessruimte en is over het algemeen erg aangenaam. Het brede sportaanbod was goed. Er zijn veel wandelroutes van verschillende moeilijkheidsgraden in de omgeving.