MEDWORLD Pine Beach Belek


Kuren op een droomlocatie
Het hotel is genesteld in een dennenbos met directe toegang tot het privéstrand. Het hart van het complex is de Medworld Clinic, die zich onderscheidt door een verscheidenheid aan gezondheidsprogramma's, controles, spa- en wellnessbehandelingen, alternatieve geneeskunde, fysiotherapie en revalidatie.
Populairste faciliteit
Topaanbiedingen die bij uw selectie passen
Wellness aan zee
Immun Booster
Anti-aging
Intensieve detox
60 Plus Gezondheidsprogramma
Anti-stress
Ruggezondheid
Lymfoedeemkuur
Reumakuur
Thalasso detox
Thalasso gewichtsbeheer
MEDWORLD Pine Beach Belek in detail
Uw hotel
Ruim complex, ongeveer 57.000 m² grote tuin met dennenbos, sinaasappel- en olijfbomen met directe toegang tot het 200 m lange privéstrand. Ontspan in uw persoonlijke paviljoen (tegen betaling) met een heerlijk drankje en privébutlerservice of geniet van de koele zeewind op het zonnedek in zee.
Eten & genieten
In totaal 8 restaurants. De twee hoofdrestaurants 'Sante' en 'Pinea' zijn geopend voor ontbijt, brunch, lunch en diner. Alle maaltijden in buffetvorm. In de 'Mediterranean Snackbar' kunt u genieten van vis en andere zeevruchten met een prachtig uitzicht op de zee. In de 'Nautilus Bar' en de 'Antique Bar' kunt u genieten van heerlijke taarten, gebakjes, wafels en ijs. De 'Botanic Bar' verwent u met verschillende koffiespecialiteiten, Turkse thee en vruchtensappen en in de lobbybar kunt u de dag afsluiten met een heerlijk drankje. Drie à-la-carte-restaurants maken het aanbod compleet.
Wellness & Spa
La Delmare Spa (dagelijks 9-20 uur) met Ayurveda-behandelingen, klassieke en oosterse massages, evenals gezichts- en lichaamsbehandelingen. Het Thalasso & Medical Spa (dagelijks 9-20 uur) biedt een verscheidenheid aan therapeutische behandelingen zoals acupunctuur, zout-, ozon-, fyto- en thalassotherapie, TCM en Qigong.
MEDICAL SPA
De MEDWORLD-Clinic, direct gelegen op het hotelterrein (dagelijks 9-19 uur), biedt een breed scala aan gezondheidsprogramma's, controles, spa- en wellnessbehandelingen, alternatieve geneeskunde, fysiotherapie en revalidatie. Op 6.500 m² krijgt u uw persoonlijke behandeling zoals bijv. manuele therapie, detox, ozon-, aroma-, zuurstof- en mesotherapie, Ayurveda, TCM en yoga. De combinatie van gezonde voeding, fysieke activiteit en therapieën, samen met westerse diagnostische methoden die samensmelten met oude oosterse behandeltechnieken, helpt u uw welzijn te herwinnen. Profiteer van de geavanceerde technologieën van MEDWORLD en het professionele medische team. Esthetische behandelingen kunnen ter plaatse worden bijgeboekt.
Spa
Het hotel beschikt over 4 buitenzwembaden, 3 binnenzwembaden en 3 kinderzwembaden, evenals een waterpark met 8 waterglijbanen.
Aankomst
Overige informatie
Interessante links
Hotelkamers in één oogopslag
De 743 kamers zijn verdeeld over een 5-verdiepingen tellend hoofdgebouw, waar de standaardkamers zich bevinden. Verder beschikt het hotel over een vier verdiepingen tellend clubhoofdgebouw en 13 twee verdiepingen tellende clubgebouwen, die genesteld zijn in de prachtige tuin. Club-standaard en standaard (ook voor alleengebruik) zijn ontworpen in een modern mediterraan design en zachte natuurtinten. De standaardkamers bieden tuin- of zeezicht en zijdelings zeezicht. Wifi en kluis. 8 kamers toegankelijk voor mindervaliden. 7 liften.