Diva Spa


Ontspannen in een moderne sfeer
Geniet van ontspannende dagen aan de Poolse Oostzeekust in Hotel Diva Spa in Kolberg.
Populairste faciliteit
Topaanbiedingen die bij uw selectie passen
Wellness verblijf
Wellness & Kuurvakantie
Geneeskuur
Diva Spa in detail
Uw hotel
Ligging & omgeving
Eten & genieten
Wellness & Spa
Fitness & cursussen
Aankomst
Overige informatie
Interessante links
Hotelkamers in één oogopslag
Het hotel beschikt over 138 comfortabele kamers. Eenpersoonskamers zijn tweepersoonskamers voor alleengebruik. Lift aanwezig.
Onze aanvullende diensten
Beoordelingen van klanten voor Diva Spa
37 Geverifieerde beoordelingen door reizigersAlleen klanten die bij ons hebben geboekt, mogen een beoordeling achterlaten
4.1 Uitstekend
78% bevelen het hotel aan anderen aan
- "comfortabele kamer"
- "vriendelijk personeel"
- "schone faciliteiten"
- "goed eten"
- "professionele massages"
- "moderne uitrusting"
- "rustige locatie"
- "uitgebreid buffet"
- "efficiënte behandelingen"
- "goed georganiseerd"
Ina H.
oktober 2025
als een stel | 50 tot 59 jaar | 9 - 11 dagen
Slecht eten, verkeerde kamer niet geboekt
Commentaar van SpaDreams
Beste SpaDreams gast, hartelijk dank voor uw feedback, die erg belangrijk voor ons is. Het spijt ons dat er waarschijnlijk een misverstand was met betrekking tot uw kamer. Voor uw volgende vakantie zouden we het fijn vinden als u rechtstreeks contact met ons opneemt in het geval van eventuele afwijkingen. We zijn blij dat u toch van uw vakantie heeft genoten en zouden het fijn vinden als u binnenkort weer met ons reist. uw SpaDreams Team
Tatjana B.
oktober 2025
als een stel | 60 tot 69 jaar | 12 - 16 dagen
Dit was onze eerste reis naar Polen en Kolberg. Het hotel is gewoon geweldig, erg schoon en gezellig. We verbleven op de zevende verdieping en hadden een hele mooie, grote kamer. We hadden halfpension en waren zeer tevreden en zaten altijd vol, het eten was gevarieerd en heerlijk. We vonden de behandelingen erg goed en het personeel was erg vriendelijk en behulpzaam. We zijn vooral de pedicure Veronika, de fisiotherapeute Irina en de kamerverzorgster Larisa dankbaar. Het stadje Kolberg is erg mooi en de nabijheid van het prachtige strand is perfect. We kwamen zeer tevreden en ontspannen thuis en zullen het hotel zeker aanbevelen aan anderen. Veel groeten en nogmaals bedankt Galina en Siarhei.
Angelika K.
oktober 2025
alleen | 60 tot 69 jaar | 4 - 8 dagen
Hotel erg anoniem en niet erg gezellig.