Kurhaus Baltyk - Afbeelding 1
direct aan de pier van Kolberg
moderne kuurafdeling voor kuur en revalidatie
behandelingen met Kolberger zout en geneeskrachtige modder
Naar de aanbiedingen

Kuren direct aan de Oostzeekust

Op een unieke locatie, direct aan de pier, geniet u van ontspanning en genezing. Laat u bijvoorbeeld verwennen met Kolberger zout en helende modderbehandelingen.

Populairste faciliteit

Gratis wifi
Zwembad
Aan zee
Toegankelijk voor gehandicapten
Wellnessruimte
Badarts komt in het hotel
Sauna
Cosmetica/ beauty
Amusement programma

Topaanbiedingen die bij uw selectie passen

Ontspanning aan de Oostzee

2 nachten, tweepersoonskamer, ontbijt
Vanaf 110 €
Bestseller Nr. 1

ontspanningsverblijf

4 nachten, tweepersoonskamer, halfpension
Vanaf 268 €

Geneeskrachtige kuur

7 nachten, tweepersoonskamer, volpension
Vanaf 553 €

Kurhaus Baltyk in detail

Uw kuurhotel

Het kuurhotel ligt direct aan de pier van Kolberg, die een spectaculair uitzicht biedt op de uitgestrekte zee en de eindeloze horizon. Op slechts ongeveer 1,5 km afstand vindt u de charmante oude stad van Kolberg, die met haar historische gebouwen en smalle straatjes uitnodigt tot slenteren en verblijven. Het levendige havengebied, op slechts ca. 500 m afstand, laat u de flair van de stad ervaren terwijl u door de talrijke restaurants en cafés wandelt, die in de zomer tot laat in de avond uitnodigen om te blijven hangen. Vooral de vuurtoren trekt veel bezoekers en biedt een adembenemend uitzicht over de zee en de haven. Het kuurhotel zelf bestaat uit twee moderne gebouwencomplexen die door een glazen passage met elkaar verbonden zijn. Deze doorgangshal leidt u niet alleen door het gebouw, maar ook naar het unieke waterpark "Morska Odyseja", dat zorgt voor nog meer ontspanning en wellness. De combinatie van de nabijheid van de zee, de moderne architectuur en de uitstekende faciliteiten van het kuurhotel maken uw verblijf tot een onvergetelijke ervaring die zowel ontspanning als afwisseling biedt.

Eten & genieten

Het gezellige restaurant biedt niet alleen een uitstekende selectie van traditionele Poolse gerechten, maar ook een adembenemend uitzicht op de zee, wat uw culinaire ervaring echt speciaal maakt. Hier kunt u elke dag genieten van vers bereide maaltijden die in buffetstijl worden geserveerd. Een verscheidenheid aan warme en koude gerechten zal uw smaakpapillen verwennen, met een focus op het gebruik van regionale ingrediënten die de Poolse keuken authentiek weerspiegelen. Als onderdeel van het all-inclusive aanbod kunt u tijdens de maaltijden genieten van een selectie van alcoholische en niet-alcoholische dranken, waaronder thee, koffie, sap, water, evenals wijn en bier. 's Avonds kunt u uw aanbod uitbreiden door in het "Cafe Bałtyk" extra drankjes te genieten en u te laten betoveren door de gezellige sfeer. Voor gasten met speciale dieetbehoeften wordt natuurlijk gezorgd: op verzoek kunnen licht verteerbare en diabetische gerechten worden bereid, evenals gerechten die op medische aanbeveling worden gemaakt om gezondheid en welzijn te ondersteunen. Het "Cafe Bałtyk" op de 1e verdieping biedt niet alleen een prachtig uitzicht op de zee, maar ook dansgelegenheden voor aangenaam vermaak in de avond. Geniet hier van een vermakelijke avond in goed gezelschap, vergezeld van goede gesprekken en een drankje.

Wellness & Spa

Het Kuurhotel Baltyk nodigt u uit om onder te dompelen in een wereld van ontspanning. Met faciliteiten zoals een zwembad, een whirlpool, een sauna, een stoombad en een infraroodcabine biedt dit hotel alles wat u nodig heeft om aan de dagelijkse stress te ontsnappen en u volledig op uw welzijn te concentreren. Daarnaast beschikt het hotel over een speciale zoutkamer die een unieke sfeer creëert voor diepe ontspanning.

Gezondheid & kuren

De moderne kuurafdeling (ma.-vr., ca. 2.200 m²) biedt een breed scala aan kuur- en revalidatiebehandelingen op het gebied van diagnose, revalidatie en preventie van ziekten, waaronder met Kolberger zout en geneeskrachtige modder. Zoutgrot, magneetveld- en zuurstoftherapie, echografie, onderwatermassage, parel-, ozon- en zoutbaden, inhalatie, gymnastiek, elektrische zenuwstimulatie en massages (tegen betaling).

De moderne kuurafdeling strekt zich uit over 2.200 m² en biedt u een uitgebreid palet aan kuur- en revalidatiebehandelingen, afgestemd op uw gezondheid en welzijn. Hier kunt u vertrouwen op een professioneel team en de nieuwste therapiemethoden die u helpen uw gezondheid te behouden of te herstellen. De afdeling is geopend van maandag tot vrijdag en biedt een ideaal milieu voor ontspanning en therapeutische maatregelen. Een hoogtepunt van de kuurafdeling zijn de behandelingen met Kolberger zout en geneeskrachtige modder, al eeuwen bekend om hun helende eigenschappen. Deze natuurlijke bronnen worden gebruikt voor baden en pakkingen die uw huid verzorgen en diepe ontspanning bevorderen. De zoutgrot biedt een heilzame pauze waarin u kunt genieten van de helende werking van het zout. Het inademen van de zoutrijke lucht bevordert de reiniging van de luchtwegen, versterkt het immuunsysteem en heeft een positieve invloed op de huid. Daarnaast zijn er in de kuurafdeling tal van moderne therapieopties beschikbaar, waaronder magneetveldtherapie, zuurstoftherapie, echografie, onderwatermassage, parel-, ozon- en zoutbaden, inhalatie, gymnastiek, elektrische zenuwstimulatie en massages (tegen betaling).

Spa

Aquapark "Morska Odyseja" (openbaar) met binnenzwembad, zoutwaterbad, twee whirlpools en een waterglijbaan (op ca. 60 m). Saunawereld met Finse, stoom- en infraroodsauna.

Vrije tijd

Dansavonden met livemuziek (19-22 uur, soms tegen betaling). Kleine boetiek en kiosk. Fietsverhuur ca. € 9/dag en prachtige fietsroutes in de omgeving. Stadstours (tegen betaling).

Aankomst

Overige informatie

Goed om te weten

Hotelkamers in één oogopslag

Het kuurcomplex biedt u een perfecte mix van comfort en ontspanning, bestaande uit de twee gebouwen Bałtyk I en Bałtyk II. Beide gebouwen zijn ideaal gelegen en bieden verschillende kamercategorieën die zijn afgestemd op uw persoonlijke wensen. Het gebouw Bałtyk I heeft 169 kamers, die ofwel een prachtig parkzicht of een onvergetelijk uitzicht op de zee bieden. Het gebouw Bałtyk II herbergt 141 kamers, die voornamelijk parkzicht of parkeerplaats bieden. Voor gezinnen of gasten die meer ruimte wensen, zijn er ook familiekamers beschikbaar. Alle kamers zijn comfortabel ingericht. De meeste kamers hebben een balkon. In Bałtyk II zijn de kamers deels voorzien van een Frans balkon, dat een mooi uitzicht op de omgeving biedt. Bij de receptie kunt u een kluisje en een badjas huren voor ongeveer € 15 per week. De kamers zijn ook bereikbaar met een lift. 3 kamers geschikt voor mindervaliden zijn op aanvraag beschikbaar. Alle kamers ook voor alleengebruik.

    2pk comfort zeezicht/balkon.

    ca. 16 m²

    2PK economy

    ca. 16 m²

    1PK=2PK comfort parkzicht

    ca. 16 m²

    2pk comfort parkzicht/balkon.

    ca. 16 m²

    1PK=2PK comfort zeezicht

    ca. 16 m²

Beoordelingen van klanten voor Kurhaus Baltyk

12 Geverifieerde beoordelingen door reizigersAlleen klanten die bij ons hebben geboekt, mogen een beoordeling achterlaten

4.0 Uitstekend  

92% bevelen het hotel aan anderen aan

4.0
Hotel
4.3
Service
3.8
Behandelingen
4.2
Verzorging
4.0
Wellnessruimte
  • "vriendelijk personeel"
  • "schone kamers"
  • "gevarieerd buffet"
  • "centrale locatie"
  • "ontspannende spa-behandelingen"
  • "goede voedselkeuze"
  • "gerenoveerd hotel"
  • "groot zwembad"
  • "uitgebreide behandelingen"
  • "mooi uitzicht"
12 Resultaten
Alles was geweldig.

Irmgard B.

maart 2024

80 jaar of ouder | 12 - 16 dagen

Over het geheel genomen een fijne spavakantie

Stephanie S.

november 2023

als een stel | 50 tot 59 jaar | 12 - 16 dagen

De locatie van het huis is uniek, de catering, dat wil zeggen de VP was ook bombastisch. Het zwembad, dat open is voor het publiek, was ook geweldig. Eindelijk baantjes trekken... De spabehandelingen waren beter dan verwacht.

De spa-afdeling is gewoon geweldig, het hotel en de catering zijn op leeftijd en slechts gemiddeld.

Kristin H.

april 2025

als een familie | 40 tot 49 jaar | 4 - 8 dagen

We voelen ons erg ontspannen dankzij de geweldige professionele spa-afdeling, we kunnen het hotel en de catering aan niemand aanraden.

Locatie

Kurhaus Baltyk
Polen, Oostzee, Kolberg
Szczecin-Goleniów Airport (SZZ)
ca. 98km/66min
Station Kolobrzeg
ca. 2km/6min

Zeer gewaardeerd door gasten die op zoek zijn naar een vergelijkbare ervaring

    vanaf 7 nachten
    407 €
    Royal Tulip Sand
    Royal Tulip Sand
    Polen · Oostzee · Kolberg
    Wellness & kuurvakantie
    Fantastisch
    4,4
    /5
    vanaf 7 nachten
    294 €
    - 15%
    Max Health Resort SPA
    Max Health Resort SPA
    COMFORT
    Polen · Oostzee · Ustronie Morskie
    Wellness & kuurvakantie
    Perfect
    4,5
    /5
    vanaf 1 nacht
    46 €
    - 15%
    Jantar Hotel & Spa
    Jantar Hotel & Spa
    Polen · Oostzee · Kolberg
    Oostzee-dagen
    Perfect
    4,5
    /5
    vanaf 7 nachten
    267 €
    Mona Lisa Wellness & Spa
    Mona Lisa Wellness & Spa
    +
    Polen · Oostzee · Kolobrzeg-Podczele
    Geneeskrachtige kuur
    Geweldig
    4,2
    /5
    vanaf 2 nachten
    66 €
    Diva Spa
    Diva Spa
    Polen · Oostzee · Kolberg
    Wellness verblijf
    Geweldig
    4,1
    /5
    vanaf 7 nachten
    336 €
    - 5%
    Nad Parsętą
    Nad Parsętą
    COMFORT
    Polen · Oostzee · Kolberg
    Diabetesweek
    Perfect
    4,5
    /5
    vanaf 5 nachten
    190 €
    Hotel Cesarskie Ogrody (Kaiser`s Garten)
    Hotel Cesarskie Ogrody (Kaiser`s Garten)
    Polen · Oostzee · Swinemünde
    Oostzee-vakantie
    Geweldig
    4,2
    /5
    vanaf 3 nachten
    87 €
    Lubicz Hotel Wellness & Spa
    Lubicz Hotel Wellness & Spa
    Polen · Oostzee · Ustka
    Ontspanningsverblijf
    Perfect
    4,5
    /5

Hotels in de buurt

    vanaf 7 nachten
    407 €
    Royal Tulip Sand
    Royal Tulip Sand
    Polen · Oostzee · Kolberg
    Wellness & kuurvakantie
    Fantastisch
    4,4
    /5
    vanaf 1 nacht
    46 €
    - 15%
    Jantar Hotel & Spa
    Jantar Hotel & Spa
    Polen · Oostzee · Kolberg
    Oostzee-dagen
    Perfect
    4,5
    /5
    vanaf 1 nacht
    44 €
    Factory Resort
    Factory Resort
    COMFORT
    Polen · Oostzee · Kolberg
    Oostzee-ontspanning
    Fantastisch
    4,4
    /5
    vanaf 7 nachten
    336 €
    - 5%
    Nad Parsętą
    Nad Parsętą
    COMFORT
    Polen · Oostzee · Kolberg
    Diabetesweek
    Perfect
    4,5
    /5
    vanaf 2 nachten
    66 €
    Diva Spa
    Diva Spa
    Polen · Oostzee · Kolberg
    Wellness verblijf
    Geweldig
    4,1
    /5
    vanaf 1 nacht
    59 €
    Shuum Boutique Wellness Hotel
    Shuum Boutique Wellness Hotel
    Polen · Oostzee · Kolberg
    Ontspanningsverblijf
    Perfect
    4,5
    /5
    vanaf 7 nachten
    428 €
    Diune Hotel
    Diune Hotel
    Polen · Oostzee · Kolberg
    Wellness & Kuurvakantie
    Geweldig
    4,2
    /5
    vanaf 1 nacht
    38 €
    Diune Resort
    Diune Resort
    DELUXE
    Polen · Oostzee · Kolberg
    Oostzee-dagen
    Fantastisch
    4,3
    /5