Hotel NEPTUN & SPA


Aankomen. Ademhalen. Opladen
Het eerste originele Thalasso-centrum van Duitsland biedt geclassificeerde Thalasso-therapieën en scoort met een fantastische locatie aan het Oostzeestrand. Vanuit alle kamers, de restaurants, de spa, de behandelingsgebieden, het fitnesscentrum en het binnenzwembad geniet u van een adembenemend mooi uitzicht op de Oostzee.
Populairste faciliteit
Topaanbiedingen die bij uw selectie passen
Gezonde Oostzeedagen
Originele Thalasso-week
Hotel NEPTUN & SPA in detail
Uw Thalasso-hotel
Eten & genieten
Thalasso-Center
Originele Thalasso aan de Oostzee
Vrije tijd
Aankomst
Overige informatie
Goed om te weten
Interessante links
Hotelkamers in één oogopslag
Ontdek 338 comfortabele kamers die een uniek uitzicht bieden op de schilderachtige Oostzee. De tweepersoonskamers (ca. 25 m²) en eenpersoonskamers (ca. 21 m²) zijn architectonisch ontworpen zodat u vanaf elk balkon kunt genieten van het adembenemende zeezicht. Elk kamer is voorzien van een bad of douche/toilet, haardroger, satelliet-tv, minibar, koffie-/theeset en kluis. Een groot bureau en een gezellige zithoek zijn beschikbaar. De eenpersoonskamers zijn uitgerust met een douche en queensize bed, terwijl de tweepersoonskamers een kingsize bed bieden voor een gezonde en ontspannen slaap. Meerdere liften.
Beoordelingen van klanten voor Hotel NEPTUN & SPA
33 Geverifieerde beoordelingen door reizigersAlleen klanten die bij ons hebben geboekt, mogen een beoordeling achterlaten
4.7 Uitstekend
100% bevelen het hotel aan anderen aan
- "rustige locatie"
- "rijk ontbijt"
- "vriendelijk personeel"
- "schone kamers"
- "uitgebreide SPA"
- "diverse gastronomie"
- "mooi uitzicht"
- "moderne kamers"
- "professionele service"
- "gevarieerde toepassingen"
juni 2025
als een stel | 50 tot 59 jaar | 1 - 3 dagen
Monika K.
december 2024
alleen | 60 tot 69 jaar | Langer dan 23 dagen
Het hotel ligt direct aan de strandboulevard en op een rustige locatie aan de Baltische Zee, die niets te wensen overlaat. Je begint de dag met een uitgebreid ontbijtbuffet, in het wellnessgedeelte kun je zwemmen in het goed getemperde zeewaterzwembad, gebruikmaken van het saunalandschap of deelnemen aan tal van (deels tegen betaling) sportcursussen. Een bushalte voor excursies in de omgeving ligt op ca. 100 m van het hotel. Het personeel is zeer attent en vriendelijk en je voelt je van de eerste tot de laatste dag goed verzorgd.
Katrin O.
augustus 2024
alleen | 50 tot 59 jaar | 4 - 8 dagen
Zeer ontspannen en mooie dagen. Geen verveling en prachtig weer. Hansa Sail was ook erg leuk. Vol afwisseling.