Beauty & Wellness, ontgifting door de beproefde originele Schrothkuur of de voedingsrijke Almased Vitalvoeding wachten op u in het charmante VitalHotel in de schilderachtige Lüneburger Heide, vlakbij het kuurpark en het heilzame jodium-zout thermale bad. Ervaar hier een plek van volledige ontspanning en misschien ontdekt u ook een persoon die u al lang niet meer bent tegengekomen: UZELF! Vind uw innerlijke balans terug!
Tussen Lüneburg en Uelzen - in het hart van de Lüneburger Heide - ligt het VitalHotel Ascona in de traditionele kuurstad Bad Bevensen. Geniet van de comfortabele sfeer van het hotel, op slechts ongeveer 200 meter van het kuurpark van de stad, op enkele minuten lopen van het stadscentrum en slechts een steenworp afstand van de heilzame jodium-zouttherme.
Bad Bevensen ligt in het hart van de Lüneburger Heide en nodigt uit tot wandelen, fietsen en nordic walking.
Ervaar culinaire diversiteit in het gezellige, klimaatgeregelde restaurant. Een breed scala aan gerechten wacht op u, waaronder vegetarische & veganistische opties, afslankdiëten, en lactose- en glutenvrije maaltijden. Bij de halfpension krijgt u 's ochtends een uitgebreid vitaliteitsontbijtbuffet en 's avonds meestal wisselende specialiteitenbuffetten. Laat u inspireren door de diversiteit en kwaliteit van de gerechten. Een bijzondere afwisseling bieden live-kookavonden en ontspannende uren in de verzorgde tuin en op het zomerterras. In een gezellige sfeer kunt u de dag afsluiten in de gezellige hotelbar.
Gestrest? Moe? Een paar kilo te veel en te weinig levensvreugde? Ontgift en ontzuur dan met de reinigende Schrothkuur, de vastenkuur voor gezonden of tijdens het basenvasten. Voor pure gewichtsreductie zijn de reductiediëten, het intervalvasten of de Almased Vital weken aan te raden. Start in het VitalHotel Ascona een gezonder leven vol vitaliteit. Hier zetten ze graag samen met u de eerste stappen. Vertrouw op uw innerlijke kracht en de wil om 'bij de les te blijven'!
Stap binnen in een wereld van ontspanning en herstel met een indrukwekkend binnenzwembad (11 x 8 m) dat niet alleen een tegenstroominstallatie biedt, maar ook massagestralen. Hier vindt meerdere keren per week aquagym plaats.
Laat u verwennen in de Finse sauna bij ongeveer 80°C of in de zoutsauna, uitgerust met Himalayazoutsteen en een temperatuur van ongeveer 65°C. Voor een zachtere warmtebehandeling is er een infraroodcabine met ongeveer 45°C beschikbaar. Voor afkoeling zijn er avontuurlijke douches zoals stortdouches en emmerdouches beschikbaar, en voor de rustfase daarna zijn er rustkamers en ligstoelen in de tuin. Het wellnessaanbod in het erkende Kneipp hotel wordt aangevuld met wisseldouches voor armen en benen. Ook is er een selectie van fitnessapparatuur beschikbaar.
Voor actievelingen is er een gevarieerd Fit- & Actief programma (tegen betaling - inbegrepen in de gezondheidspakketten!) beschikbaar. Het omvat wekelijks wisselende activiteiten zoals aquagym, rugfitness, nordic walking, boswandelingen, total body training, pilates, yoga & ontspanningsoefeningen. In de badafdeling kunt u klassieke massages en lymfedrainages boeken.
In de omgeving van het hotel vindt u een gevarieerd aanbod aan recreatiemogelijkheden. Ontspan in de nabijgelegen jodium-zouttherme of grijp de kans om actief te zijn op de tennis- en squashbanen. Voor natuurliefhebbers zijn er talrijke wandelpaden en een uitgebreid netwerk van Nordic Walking-routes. Fietsliefhebbers kunnen in het hotel fietsen huren en de omgeving verkennen. Golfliefhebbers zullen blij zijn met de 18-holes golfbaan op slechts ongeveer 2 km afstand, hotelgasten kunnen profiteren van een korting op de greenfee.
In twee gebouwdelen, die op twee niveaus met elkaar verbonden zijn, bevinden zich 74 gezellig ingerichte kamers, allemaal met balkon of terras. In het hoofdgebouw A vindt u de oase van ontspanning, het wellness- en fitnessgedeelte met zwembad, sauna's en de kuurafdeling, evenals het merendeel van de comfort- en standaard tweepersoonskamers. In deel B bevinden zich voornamelijk standaard- en luxe eenpersoonskamers.
Elke kamer is uitgerust met douche of bad, wc, föhn, badjas, radio, kabel-tv, telefoon, wifi, kluis en make-upspiegel, sommige kamers hebben bovendien een minibar. De kamercategorieën variëren van standaard tweepersoonskamers aan de noord- of zuidzijde (ca. 20 m²), comfort (ca. 23 m²) aan de zuidzijde met zithoek en bureau, badkamer met douche en bad, luxe (ca. 30 m²) aan het zuidwesten met een grandioos parkzicht, eveneens met zithoek en bureau en een apart wc. Standaard eenpersoonskamers (ca. 18 m²) in het hoofdgebouw met uitzicht naar het noorden, in aanbouw B met zuidwestelijk uitzicht, badkamer met douche, uitgerust met een fauteuil en bureau. De comfortabele eenpersoonskamers luxe (ca. 30 m²) liggen allemaal aan de zuidzijde, ze zijn uitgerust met douche of bad en met een bank of 2 fauteuils. In elk gebouwdeel zijn de kamers gemakkelijk bereikbaar met de lift.
155 Geverifieerde beoordelingen door reizigersAlleen klanten die bij ons hebben geboekt, mogen een beoordeling achterlaten
4.4 Uitstekend
93% bevelen het hotel aan anderen aan
Karin P.
april 2025
alleen | 60 tot 69 jaar | 4 - 8 dagen
Vakkundig voedingsadvies met veel tips voor achteraf...mooi hotel, de Eenpersoonskamer is een beetje verouderd maar ok.
Marie-Anne P.
april 2025
alleen | 60 tot 69 jaar | 4 - 8 dagen
Zeer tevreden over de gastvrije accommodatie en de ligging: rustig bij wandelwegen en toch nabij het centrum en de fantastische zoutthermen. Dieetmaaltijden waren zeer lekker en sportlessen heel nuttig.
Michael P.
maart 2025
alleen | 50 tot 59 jaar | 12 - 16 dagen
Mooie kamer, heerlijk eten, erg aardig personeel