Ayurveda Garden COMFORT


Authentieke Ayurveda in Salinenpark – begeleid door Indiase specialisten
Kerstspecial: Boek minimaal 4 nachten tussen 01/12/2025 en 21/12/2025 en ontvang 1 nacht gratis. Ontdek de rustige oase in de Salinengarten van Bad Rappenau. Met authentieke Indiase oliën, persoonlijke zorg en ochtendyoga. Slechts enkele stappen verwijderd van het Gradierwerk met zoutrijke lucht, combineert de Ayurveda Garden meer dan 200 jaar gastvrijheid en Ayurvedische expertise voor een unieke kuurervaring.
Populairste faciliteit
Topaanbiedingen die bij uw selectie passen
Ayurveda-uitje
Ayurveda kleine ontspanning
Ayurveda ontgiftingsprogramma
Ayurveda intensieve week
Stresspreventie
Ayurveda Panchakarmakuur
Ayurveda Garden in detail
Uw Ayurveda-resort
Ligging & omgeving
Eten & genieten
Ayurveda Centrum
Vrije tijd
Aankomst
Overige informatie
Goed om te weten
Interessante links
Hotelkamers in één oogopslag
Voel u vanaf het eerste moment thuis. Uw toevluchtsoord in het gastenverblijf Saline 3 biedt 16 liefdevol ingerichte kamers - gezellig, lichtdoorstroomd en met harmonieuze kleuren die rust en ontspanning bevorderen. Kies uit 2 comfortabele tweepersoonskamers (twin), 10 knusse eenpersoonskamers - waarvan 5 ook als kleine tweepersoonskamers gebruikt kunnen worden - of 4 charmante, compacte eenpersoonskamers voor een geheel privé verblijf. Een bijzonder pluspunt: met de duurzaamheidskaarten beslist u zelf of en wanneer uw kamer wordt schoongemaakt - zo geniet u van maximale privacy en helpt u tegelijkertijd om hulpbronnen te besparen.
Beoordelingen van klanten voor Ayurveda Garden
9 Geverifieerde beoordelingen door reizigersAlleen klanten die bij ons hebben geboekt, mogen een beoordeling achterlaten
4.6 Uitstekend
100% bevelen het hotel aan anderen aan
- "ontspannende behandelingen"
- "natuurlijk park"
- "schone kamers"
- "vriendelijk personeel"
- "veganistische maaltijden"
- "professionele therapeuten"
- "rustige locatie"
- "ayurvedische gerechten"
- "herstellende toepassingen"
- "authentieke sfeer"
Elisabeth K.
september 2025
alleen | 60 tot 69 jaar | 4 - 8 dagen
De behandelingen hadden een ontspannend en herstellend effect op mij, en het ruime en natuurlijke park was rustgevend. Al met al een geslaagde vakantie.
Agnes F.
februari 2025
alleen | 30 tot 39 jaar | 4 - 8 dagen
Ik voelde me vanaf het eerste moment zeer welkom en goed verzorgd. De behandelingen zijn gewoon geweldig.
Maya E.
november 2023
alleen | 60 tot 69 jaar | 9 - 11 dagen
Klein familiehotel met Ayurveda. Mooie kamers, erg rustig. Alles was precies goed. Ik had een zeer goede rust.