MORADA Hotel Arendsee - Afbeelding 1
MORADA Arendsee: uw kusttoevlucht aan de Oostzee

MORADA Hotel Arendsee

Ontdek het MORADA Hotel Arendsee, op slechts enkele stappen van de Oostzee. Geniet van comfortabele kamers, een uitnodigende sfeer en diverse recreatiemogelijkheden. Perfect voor ontspannende strandwandelingen en relaxte dagen aan de kust.

Populairste faciliteit

Gratis wifi
Rustige omgeving
Centrale ligging
Aan zee
Geschikt voor senioren
Wellnessruimte
ideaal voor alleenreizenden
Nieuw bij SpaDreams
Sauna

Topaanbiedingen die bij je selectie passen

Verblijf aan de Oostzee

2 nachten, tweepersoonskamer, ontbijt
Vanaf 194 €
nieuw

Wellness & Meer

2 nachten, tweepersoonskamer, speciale maaltijden
Vanaf 211 €
nieuw

Korte ontspanningstijd

2 nachten, tweepersoonskamer, speciale maaltijden
Vanaf 242 €
nieuw

Groot ontspanningspakket

3 nachten, tweepersoonskamer, speciale maaltijden
Vanaf 317 €
nieuw

Kerst aan de Oostzee

7 nachten, tweepersoonskamer, halfpension
Vanaf 1.109 €
nieuw

Oud en Nieuw aan de Oostzee

7 nachten, tweepersoonskamer, halfpension
Vanaf 1.337 €
nieuw

MORADA Hotel Arendsee in detail

Uw wellnesshotel

Het MORADA Hotel Arendsee ligt in de populaire Oostzeebadplaats Kühlungsborn en overtuigt vooral door zijn geweldige locatie. Het hotel beschikt over 66 kamers en creëert een familiale sfeer. Het restaurant, verdeeld over twee niveaus, nodigt uit om te blijven hangen. Hier kunt u genieten van regionale specialiteiten en populaire gerechten uit de Duitse en internationale keuken. In de gezellige lobbybar kunt u de dag afsluiten.

Ligging & omgeving

Het MORADA Hotel Arendsee ligt slechts enkele meters van het strand. Wandel langs de promenade Ostseeallee en laat u betoveren door de charme van de vele kleine cafés en winkeltjes.

Eten & genieten

Het restaurant, verdeeld over twee niveaus, verwelkomt u 's ochtends voor het ontbijt. Tijdens de lunch kunt u hier genieten van een kleine snack. Bij boeking van halfpension vindt hier ook het diner plaats. De lobbybar is geopend tot 23:00 uur.

Wellness & Spa

Het wellnessgedeelte biedt drie sauna's en een infraroodcabine, die in aangename warmte uitnodigen tot ontspanning en energieopbouw. De bio-sauna met 40-65 °C en 40-50% luchtvochtigheid is bijzonder geschikt voor sauna-beginners of personen met hoge bloeddruk en maakt ook langere saunasessies mogelijk. Indirect kleurlicht heeft een aanvullend balancerend effect op lichaam en geest.

De Finse sauna bij 70 °C overtuigt met een gematigde temperatuur en lage luchtvochtigheid, ideaal ook voor minder ervaren saunabezoekers. Liefhebbers van klassieke saunasessies vinden in de Finse sauna bij 90 °C de perfecte warmte. De infraroodcabine met 40-60 °C biedt zachte dieptewarmte, verlicht spierspanningen, stimuleert de stofwisseling en versterkt het immuunsysteem.

Twee rustkamers nodigen uit tot ontspannen. Wellnesswater is gratis beschikbaar.

Openingstijden van het saunagedeelte: maandag tot zaterdag, 15:00-21:00 uur. Gelieve het actuele saunaplan te raadplegen. Prijs voor hotelgasten: € 12 per persoon/dag (eenmalige toegang).

Vrije tijd

Het zes kilometer lange strand van Kühlungsborn ligt op slechts enkele meters van het hotel. Hier zijn wandelingen langs de promenade naar de haven en pier de moeite waard, waar u prachtige zonsondergangen kunt ervaren. U kunt ook een rit maken met de historische badtrein Molli, die naar Bad Doberan rijdt. De Hanzestad Rostock ligt op ca. 26 km afstand en is zeker een uitstapje waard.

Aankomst

Overige informatie

Hotelkamers in één oogopslag

Het hotel beschikt over 66 kamers, die allemaal gemakkelijk met de lift te bereiken zijn. Alle kamers zijn uitgerust met douche/WC, föhn, kluis, flatscreen-satelliet-tv, wifi-ontvangst, radio en bureau. Naast de tweepersoonskamers zijn er op verzoek ook zes ruime familiekamers beschikbaar, bestaande uit twee aparte ruimtes. Deze bieden vergeleken met de tweepersoonskamers een algemeen grotere oppervlakte en een extra zit- en slaapgelegenheid.

Locatie

MORADA Hotel Arendsee
Duitsland, Oostzee, Kühlungsborn
Rostock-Laage Airport (RLG)
ca. 70km/60min
Station Bad Doberan
ca. 15km/20min

Zeer gewaardeerd door gasten die op zoek zijn naar een vergelijkbare ervaring

Hotels in de buurt